ODS to cyfrowy obszar Oxy Implant

Istnieje wiele procesów i technologii umożliwiających dobrą koordynację w cyfrowym przepływie: skanowanie wewnątrzustne, wiązka stożkowa, planowanie oprogramowania, kierowana chirurgia i frezowanie Cad Cam. Aby to wszystko zrealizować, Oxy Implant postanowił wyposażyć się przede wszystkim w niezbędne umiejętności, tworząc zespół profesjonalistów o ugruntowanym specyficznym doświadczeniu: to filar, na którym opiera się Oxy Digital Solutions. Do tego dochodzą inwestycje w najnowszej generacji drukarki 3D i frezarki, które pozwalają na samodzielną realizację wszystkich zaprojektowanych rozwiązań.

Udostępnienie najlepszych rozwiązań wywodzących się z nowych technologii wszystkim profesjonalistom, niezależnie od ich poziomu „cyfryzacji” – to misja ODS.

OPROGRAMOWANIE DO PLANOWANIA – ODS GUIDE

CHIRURGIA PROTETYCZNA

Kompletny system do zarządzania przypadkami chirurgii pod kontrolą protetyczną. Oprogramowanie, bezpośrednia pomoc i usługi projektowe, druk 3D i CAD CAM, dedykowany zestaw chirurgiczny. 100% Wykonane w OXY!

BEZPŁATNA platforma oprogramowania zdolna do połączenia całego ZESPOŁU w celu projektowania i budowy szablonów chirurgicznych oraz natychmiastowego ładowania.
Pobierz DEMO modułu ODS GUIDE PLAN i spróbuj za darmo stworzyć swojego cyfrowego pacjenta, automatycznie łącząc skany anatomiczne CBCT i STL, symulując położenie implantu i wymiary elementów protetycznych.
Za pomocą jednego kliknięcia komunikuje się z centrum produkcyjnym ODS w celu uzyskania pomocy technicznej on-line oraz wykonania szablonu chirurgicznego i tymczasowej protezy.